Duben 2008

Girls of butterflies-která je hezčí?Hlasuj

27. dubna 2008 v 10:12 | Elisss |  Ankety
tak co,na první pohled stejné,na druhý ovšem jiné...která je hezčí.....?

Další šnek

26. dubna 2008 v 17:34 Fota...
no není to roztomilé no není to roztomilé......?

Šnek-kopírujte

26. dubna 2008 v 17:30 | Elisss |  Řetězáky
I'm Not Slow, I'm Slimy...kopírujte si prosím tohoto šnečka na svůj blog,at´ může být také slavný!

Fly-povídky

25. dubna 2008 v 17:28 | Elisss |  Povídky
Fly
Utíkáš do světa spánku…dnes se ti snaží zavděčit.Nedaří se mu to.Ani neví,jaké trápení máš…i kdyby věděl nepomůže ti….je spíše na obtíž,odhánět ho můžeš,dolézá za tebou jako ocásek….připadáš si jím pozorovaná…někdo ti do ucha zařve utíkej,ty poslechneš a utíkáš…utíkáš do Země smutku a radosti,kde žádáš o odpuštění každého hříchu,i toho,co jsi ani nespáchala,i toho……je ale těžké žít s čistým štítem,jak už víš….víš to dávno…tak dávno…klesneš v přístavu spánku…..složíš hlavu do klína toho hnědookého anděla a prosíš,at' ti odpustí…hlas máš příliš slabý na to,abys mu řekla…..vezmi mě s sebou…příliš slabá jsi…andělé černí nebývají,jen v našich představách…..možná…světlounké vlásky,modrá očka,jako pomněnky,ne oříškové studny a vlasy jako uhel černé….chci pryč,nechci pryč…..máš pomyslná křídla,tak…………vznášíš se ve svém mystickém světě,andělé ti dodávají odvahy,vše je jako pravda,která nelže…..cítíš ten pocit?ano?za společnost je ti věčná noc…..den ti už nikdy neublíží……proč?....andělé ti řekli…….LET'…………………..!
Hilary Duff-Fly....je to taková jednorázovka,ale ta písnička je super,má nadvznášející účinky...:-)

Girl of butterfly

25. dubna 2008 v 15:37 Víly a jiná stvoření
já prostě ulítávám na motýly.....přísahám,že každé toto mrtvé stvořeníčko vždy pohřbím.....no,ještě miluji šneky,ale jejich ulitky nezakopávám....:-)

Colorky by Niky

25. dubna 2008 v 15:10 | Niky
nevím jak vám,mě se hrozně líbí....fakt nádherný,Niky....:-)


Životopis-Evanna Lynch

24. dubna 2008 v 15:39 | TerryStrawberry |  Evanna Lynch
Jméno : Evanna Meghan Naomi Lynch
Datum narození : 16.srpna 1991

Přezdívka : Ev, Evy, Eva
Výška : 1.52 m


Malý životopis :::


Žije se svým otcem Donalem,matkou Marquerite a staršími sestrami Emily a Máiréad a mladším bratrem Patrickem v Termonfeckin, County Louth, Leinster,Irsko

V roce 2003, když jí bylo 11 let,byla Evanna zklamaná,že by měla promeškat vydání knížky harry Potter a Fénixův Řád,protože byla hospitalizovaná. Naštěstí ji z nemocnice propustili v den,kdy místní knihovnictví pro ní přijalo kopii,která byla podepsaná J.K.Rowling. V ten den si Evanna oblékla tričko s Harry Potterem a na ruce si načmárala nápisy "I love Harry Potter".
Evanna se doslechla o castingu na film Harry Potter a Fénixův řád a věděla, že pokud tam nepůjde, bude toho po celý svůj život litovat. Evanna je absolutní fanatik do Harryho Pottera a jako takový správný fanatik snila i o tom, že by si ráda zahrála ve filmu. A Lenka Střelenka byla ta pravá role pro ni. Evanna dokonce se svými kamarádkami natočily video a poslaly ho do Warner Brothers, bohužel bezúspěšně. Evanna se ovšem jako správná fanynka nevzdala a poprosila svého otce, aby ji odvezl na casting do Londýna, kde se "utkala" s dalšími dívkami. A byla to právě Evanna, která byla ze všech (15 000) dívek nejlepší, a její sen se tak splnil.


Zajímavosti ::::
>>> Má kočku Lunu.Když měla Luna koťata,tak jedno z nich pojmenovala Dumbledore(Brumbál).Jiná kočka Crookshanks zemřela v roce 2006
>>> Byla velkým a zarytým fanouškem Harry Pottera ještě než si v něm zahrála. Knihy četla i několikrát za sebou
>>> Její otec s ní letěl do Londýna na zkoušku Lenky Láskorádové.Její matka nemohla uvěit tomu,že vybrali právě Evannu
>>> (září 2006)Evanna je ve třetím ročníku naOur Lady's College, Greenhills - dívčí katolická škola v Drogheda, Irsko.
>>> Jako malé dítě pořád psala J.K. Rowlingové mnoho dopisů,ve kterých psala jak moc by si chtěla zahrát v potterovském filmu,ale že se to nikdy nestane,protože bydlí ve velmi ospalém městečkuTermonfeckin,které daleko od všeho vzrušujícího a kde se nic neděje.K jejímu překvapení jí Rowlingová odepsala: "Nebuď tak přísná na Termonfeckin,je to skvělé město! A já také pocházím z ospalého města!"
>>> Je vegetariánka

>>> Vyrobila naušnice ze ředkviček,které nosí její postava(Lenka Láskorádová) ve filmu Harry Potter a Fénixův Řád

Pár slov o Lence.....

24. dubna 2008 v 15:32 Evanna Lynch
Lenka Láskorádová (*1981) (anglicky Luna Lovegood) je studentka bradavické koleje Havraspáru a chodí do stejného ročníku jako Ginny Weasleyová, to jest o rok níž než Harry Potter. Mezi spolužáky není moc oblíbená a na všechny působí podivínsky, proto jí většina studentů přezdívá ,,Lenka Střelenka". Její otec je redaktorem časopisu Jinotaj a její matka zemřela při experimentování s kouzly. Harry se s ní poprvé setká v pátém díle při cestě vlakem do Bradavic. Objevuje se v celém tomto díle a stává se Harryho dá se říci kamarádkou. Zvláštní znamení: podle mnohých má dost vypoulené oči.

Lenka Láskorádová-nová rubrika

24. dubna 2008 v 15:31 | Elisss |  Evanna Lynch
Určitě tuhle holčinu znáte z Harryho Pottera...já ji mám moc ráda,vyzařuje z ní opravdu nějaká magie...tedy podle mě....:-)


Ready,set,go!(AFI remix)-Tokio Hotel

23. dubna 2008 v 13:28 Kazeťák
nemůžu si pomoct,mě se to prostě líbí....:-)

Tokio Hotel na Mtv 2!

23. dubna 2008 v 13:21 | Elisss |  Dates
V sobotu budou Tokio Hotel na MTV 2!Celý den budou hrát jejich klipy a kapela bude v pořadu Top Drop..nezapomeňte se dívat!

Nemo-Nightwish

22. dubna 2008 v 15:10 Kazeťák
jedna z mých nejoblíbenějších písní od Nightwish.

Tvoje noční můra

22. dubna 2008 v 14:42 Víly a jiná stvoření
Motýl nebo můra?.....víla?

Návštěvnost

22. dubna 2008 v 14:34 | Elisss |  Vzkazy
Jenom chci poděkovat,protože návštěvnost mého blogu přesáhla 100 lidí...není to moc,ale i tak jsem velmi ráda.....:-)Děkuji

Rehab-Rihanna

20. dubna 2008 v 14:49 Kazeťák
Je to jedna z mých nej písniček,možná proto taky tak zbožňuju video One night...

Balonky-soutěž,hlasuj

20. dubna 2008 v 13:33 | Elisss |  Ankety
hlasovat můžete do neděle ,27.dubna,tak se snažte..

Fotky Toma z USA a Kanady

20. dubna 2008 v 12:07 | Elisss |  Shoots
Tato poslední je podle mě nejpěknější